Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Iran nastavlja da obogaćuje uranijum

Iran je nastavio da obogaćuje uranijum u svom podzemnom nuklearnom postrojenju „Fordow“, objavila je juče, 7. novembra, iranska Organizacija za atomsku energiju (AEOI), čime je Teheran nastavio da krši odredbe nuklearnog sporazuma s velikim silama iz 2015. godine. “Nakon uspešnih…

Da li će se u Srbiji graditi nuklearni centar?!

Ministar za inovacije i tehnološki razvoj Nenad Popović je danas, posle sastanka sa generalnim direktorom ruske državne korporacije Rosatom Aleksejom Lihačovim, najavio da će u narednih nekoliko meseci biti postignut međuvladin dogovor dve zemlje za izgradnju istraživačkog i naučnog centra…

-->-->