Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter



U nastavku projekta „Sadimo za budućnost”, ekipe Javnog komunalnog preduzeća „Mladenovac” zasadile su 45 stabala javora na zelenoj površini ispred sportskog centra i spomen-kompleksa „Crkvenac”, saopšteno je iz Opštine Mladenovac.
“Osim estetskog efekta, cilj nam je da podignemo ekološku svest i doprinesemo zaštiti životne sredine, da imamo čistiji vazduh i svojevrsnu barijeru od buke i zagađenja. Želimo da nam Mladenovac bude lepše i zdravije mesto za život” rekao je Darko Ćebić, član Opštinskog veća, zadužen za mesne zajednice i zaštitu životne sredine, navodi se na sajtu grada.
U prethodnom periodu, u okviru projekta „Sadimo za budućnost”, zasađeno je blizu dve stotine stabala gorskog javora u delu glavne ulice, kod fudbalskog terena u mesnoj zajednici Drapšin, u naselju Đul-bašta, duž obilaznice u Ulici braće Badžak, kao i na potezu od nadvožnjaka do hotela „Selters”.
Energetski portal