Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter


Juče je Tanjug preneo vesta da je zagađenje vazduha u Skoplju drastično povećano. Građani bi trebalo da koriste javni prevoz, smanje izlaske napolje na minimum, dok bi deca, trudnice, stariji i hronični bolesnici trebalo da ostanu u kućama, saopštile su gradske vlasti u Skoplju nakon što je pet dan za redom registrovano zagađenje vazduha u tom gradu.
Gradski zvaničnici su takođe pozvali da se putnički automobili ne koriste bez preke potrebe, prenosi agencija MIA.
Grad preduzima i druge mere kako bi smanjio nivo zagađenosti vazduha, navedeno je u saopštenju.
Izvor: tanjug.rs
Vesna Vukajlović