Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter


Možda znate, ali uvek je dobro preneti takvu poruku. U većini slučajava, čak i kada ne pržimo mnogo, iskorišteno ulje većinom bacamo u kuhinjsku sudoperu.

To je najveća greška koju možemo da učinimo. A zašto to činimo? Odgovor na ovo pitanje je jednostavan: “Nema nikoga ko bi nam objasnio pravilan način da to učinimo.”
Najbolje što možemo učiniti sa upotrebljenim uljem jeste da ga iscedimo u plastičnu bocu, čvrsto je zatvorimo i bacimo u smeće.
Zašto ovo naglašavamo? Zato što jedan litar ulja zagadi skoro jedan milion litara čiste vode. Pomenuta količina vode je količina koju normalan čovek upotrebi u punih 14 godina.
Izvor: Gledaj pozitivno