Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter



Sednica Nadzornog odbora Javnog preduzeća „Srbijagas“ održana je nedavno u poslovnoj zgradi kompanije u Beogradu.
Predsednik Nadzornog odbora profesor doktor Muamer Redžović predsedavao je sednici kojoj su, pored članova NO, prisustvovali i zamenica generalnog direktora Blaženka Mandić i članovi poslovodstva.
Na dnevnom redu sednice bili su izveštaji i odluke značajni za rad kompanije.
Članovi Nadzornog odbora usvojili su Periodične finansijske izveštaje za period 01. januar 30. septembar ove godine, kao i Izveštaj o realizaciji godišnjeg programa poslovanja za isti period, a u skladu sa zakonom određenim rokovima.
Srbijagas je i u proteklih devet meseci, beležeći još jedan uspešan period poslovanja, kako je istaknuto obezbedio redovno i sigurno snabdevanje svih potrošača prirodnim gasom.