Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter



Prošle nedelje potpisani su ugovori za energetsku obnovu vrtića i škola iz Nove Gradiške, Požeško-slavonske i Virovitičko-podravske županije.
Kako je saopšteno, na teritoriji Požeško-slavonske županije biće obnovljeno ukupno 12 objekata, a vrednost projekata iznosi 21 milion kuna. Od toga je iz Evropskog fonda za regionalni razvoj obezbeđeno skoro 12 milion kuna, a ostatak će obezbediti Požeško-slavonska županija.
U Virovitičko-podravskoj županiji biće povećana energetska efikasnost u 9 javnih ustanova, a ukupni troškovi iznosiće 25 miliona kuna, od čega je 15 miliona kuna obezbeđeno iz Evropskog fonda za regionalni razvoj.
U Novoj Gradiški biće obnovljen dečji vrtić, za šta će biti izdvojeno 1,8 miliona kuna, a Evropski fond za regionalni razvoj izdvojiće 1,3 miliona kuna za ovu sanaciju.
izvor: fzoeu.hr
Sandra Jovićević