Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Enter your email address below and subscribe to our newsletter



Gradonačelnik Podgorice gospodin Slavoljub Stijepović 19. novembra 2014. godine razgovarao je sa projektnim menadžerom GIZ-ovog Otvorenog regionalnog fonda za energetsku efikasnost gospođom Jasnom Sekulović.
Sastanak je bio posvećen nastavku realizacije projekta „Mreža energetski efikasnih gradova Jugoistočne Evrope“. Ovom prilikom istaknuto je da će Podgorica i dalje učestvovati u nastavku realizacije projekta „Mreža energetski efikasnih gradova Jugoistočne Evrope“.
Inače, ovaj projekat se sprovodi u Podgorici, Zagrebu, Skoplju, Sarajevu i Tirani u saradnji sa nemačkim gradom Frajburgom. Ovi gradovi imaju obavezu da do 2020. godine smanje emisiju ugljen dioksida za 20 odsto.
Sandra Jovićević
foto: pobjeda.me